O firmie MP-TECHNIK

b-transitions-in-ux-design

O Firmie

MP-TECHNIK jest prężnie rozwijającą się firmą na terenie Polski i Europy. Zaopatrujemy naszych Klientów w odpowiednio dobrany asortyment maszyn, urządzeń i akcesoriów dla określonej branży. Działamy na wielu płaszczyznach: energetyka, teletechnika,wod-kan.

Nieustannie się rozwijamy oraz pragniemy zostać ekspertami w najmniejszym calu w każdej dziedzinie naszej działalności. Świadczymy pełen zakres usług w obszarze przeglądów oraz przeprowadzamy różnego rodzaju renowacje oraz naprawy m.in. urządzeń do przecisków, młotów do wbijania rur stalowych, kompresorów i wciągarek linowych. Jesteśmy subdealerem firmy JL MASKINER w zakresie sprzedaży maszyn do przecisków marki HAMMERHEAD.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę specjalistyczną. Liczne certyfikaty czołowych instytutów oraz ośrodków badawczo – szkoleniowych są najlepszym oraz zauważalnym potwierdzeniem naszych kompetencji. Niewątpliwie zależy nam na dobru Klienta, dlatego produkty proponowane naszym konsumentom spełniają najwyższe panujące normy. Zachęcamy do skorzystania z ofert firmy MP-TECHNIK, a następnie wypełnienia formularzu zgłoszeniowego, który znajduje się w kontakcie.

mateusz-kalmucki-1-150x150

Mateusz Kałmucki

DZIAŁ HANDLOWY

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, na której ukończył w 2015 roku zarządzanie marketingowe oraz strategie i techniki sprzedaży. Jego zdaniem niemożliwe nie istnieje a jedyną rzeczą, która może nas ograniczać jest nasza wyobraźnia. Od zawsze pragnął być częścią wielkiego projektu któremu mógłby się w pełni poświęcić i który miałby wpływ na rozwój branży technologii bezwykopowych. To marzenie urzeczywistniło się w 2017 roku gdy razem z Pawłem Łączniakiem powołali do życia MP-TECHNIK.  Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobył w branży technologii bezwykopowych zajmując się m.in. dystrybucją maszyn i urządzeń wiodącego niemieckiego producenta. Brał udział w licznych targach, wystawach międzynarodowych, konferencjach oraz kreował marki od podstaw. Autor artykułów opublikowanych na łamach czasopism branżowych. A prywatnie? Po każdej zakończonej podróży planuje kolejną a basen i pływalnia są jego drugim ‘domem’. Tel. +48 695 438 850, e-mail: mateusz@mp-technik.com.pl

pawel-laczniak-150x150

Paweł Łączniak

DZIAŁ TECHNICZNY, WSPÓŁWŁAŚCICIEL

Prawdziwy specjalista w dziedzinie obróbki skrawaniem, z którą związany jest od 1993 roku. Podobnie jak w jednym z polskich seriali komediowych Stanisława Barei potwierdza, że rzeczy niemożliwe robi od ręki a na cuda trzeba trochę poczekać. Niekonwencjonalne rozwiązania i nieszablonowość działania spowodowały, że w 2017 roku razem z Mateuszem Kałmuckim powołali do życia MP-TECHNIK.  Z branżą technologii bezwykopowych związał się kilka lat temu. Od tego momentu koncentruje się przede wszystkim na budowie, konstrukcji oraz naprawie maszyn do technik bezwykopowych i branży energetycznej.  Stawia na ciągły rozwój umiejętności zarówno praktycznych jak i teoretycznych i bierze udział w licznych kursach i szkoleniach branżowych. Prywatnie spełnia marzenia o podróżach, uwielbia zbierać grzyby a ‘Atlas grzybów’ zna na pamięć. Tel. +48 531 747 877, e-mail: pawel@mp-technik.com.pl