O firmie MP-TECHNIK

O Firmie

MP-TECHNIK jest prężnie rozwijającą się firmą na terenie Polski i Europy. Zaopatrujemy naszych Klientów w odpowiednio dobrany asortyment maszyn, urządzeń i akcesoriów dla określonej branży. Działamy na wielu płaszczyznach: energetyka, teletechnika,wod-kan.

Nieustannie się rozwijamy oraz pragniemy zostać ekspertami w najmniejszym calu w każdej dziedzinie naszej działalności. Świadczymy pełen zakres usług w obszarze przeglądów oraz przeprowadzamy różnego rodzaju renowacje oraz naprawy m.in. urządzeń do przecisków, młotów do wbijania rur stalowych, kompresorów i wciągarek linowych. Jesteśmy subdealerem firmy JL MASKINER w zakresie sprzedaży maszyn do przecisków marki HAMMERHEAD.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę specjalistyczną. Liczne certyfikaty czołowych instytutów oraz ośrodków badawczo – szkoleniowych są najlepszym oraz zauważalnym potwierdzeniem naszych kompetencji. Niewątpliwie zależy nam na dobru Klienta, dlatego produkty proponowane naszym konsumentom spełniają najwyższe panujące normy. Zachęcamy do skorzystania z ofert firmy MP-TECHNIK, a następnie wypełnienia formularzu zgłoszeniowego, który znajduje się w kontakcie.

Mateusz Kałmucki

DZIAŁ HANDLOWY

tel. +48 695 438 850
email: biuro@mp-technik.com.pl

Paweł Łączniak

DZIAŁ TECHNICZNY

tel. +48 531 747 877
email: biuro@mp-technik.com.pl

Zobacz najnowsze artykuły