Kolejne 7 maszyn przeciskowych HAMMERHEAD w Wielkopolsce!

maszyna_do_przeciskow_hammerhead

W ostatnim tygodniu oferowane przez nas maszyny do przecisków amerykańskiej firmy HAMMERHEAD trafiły do kilku przedsiębiorstw ze stolicy Wielkopolski, Poznania. Już niebawem maszyny trafią do swoich nabywców, a my będziemy mieli okazję przeprowadzić szkolenie z zakresu ich obsługi w prawdziwych warunkach pracy, na budowie. Gratulujemy zakupu i dziękujemy za zaufanie okazane nam i naszym maszynom przeciskowym!

Już teraz dostawa urządzeń do przecisków HAMMERHEAD RHSR z niezawodnym sterowaniem i dwuletnią obsługa serwisową w pakiecie!

MASZYNY:

  • HammerHEAD 2” (50 mm) – 3 szt.
  • HammerHEAD 2,5” (65 mm) – 2 szt.
  • HammerHEAD 3” (75 mm) – 1 szt.
  • HammerHEAD 4” (98 mm) – 1 szt.

Szukasz odpowiedniej maszyny przeciskowej dla realizacji swojego przedsięwzięcia? Jeśli odpowiedź brzmi “TAK”,  to wiedz, że możesz polegać na fachowej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu Zespoł firmy MP-TECHNIK. Oferujemy szeroki asortyment urządzeń przeciskowych HammerHead, które świetnie sprawdzają się i mają zastosowanie przy układaniu przewodów ciśnieniowych (wodociągów i gazociągów) oraz kabli prowadzonych bezpośrednio w gruntach lub w rurach osłonowych. Krety do przecisków stosowane są nieustannie na całym świecie, ze względu na swoją jakość i efektywność. Dbając o interes i dobro naszych Klientów sporządzamy szczegółową charakterystykę oraz przedstawiamy doskonałe rozwiązania, które mogą spełnić także wszystkie Twoje potrzeby. Zapraszamy.

ZDJĘCIA: