Ergetyka i telekomunikacja

Dział handlowy

Mateusz Kałmucki
tel. +48 695 438 850
mateusz@mp-technik.com.pl

Dział techniczny

Paweł Łączniak
tel. +48 531 747 877
pawel@mp-technik.com.pl

Wciągarki linowe do kabli 

Wciągarki hydrauliczne przeznaczone do wciągania kabli ziemnych, energetycznych i światłowodowych oraz rur i przepustów w instalacjach wodno-kanalizacyjnych za pomocą lin stalowych. Maszyny zasilane są silnikami wysokoprężnymi, które napędzają kabestany silnikami hydraulicznymi. Każda z maszyn wyposażona jest w elektroniczne sterowanie i zabezpieczenie przeciw przeciągnięciu przewodów.

wciagarki kablowe

Oferujemy maszyny do układania kabli ziemnych oraz związane z nimi urządzenia. Zakres maszyn produkowanych obejmuje wszystkie rodzaje wciagarek hydraulicznych, przeznaczonych specjalnie do układania kabli niskiego / średniego / wysokiego napięcia, światłowodów i wymiany rur kanalizacyjnych i gazowych. Siła ciagnięcia od 8 kN do 600 kN.

Wszystkie urządzenia wyposażone są w układy elektroniczne wspomagające operatora podczas pracy. Urządzenia te monitorują i wyświetlają parametry pracy, które mogą być przechowywane, pobrane na USB i wydrukowane . Wraz z maszynami oferujemy pełną gamę urządzeń do układania podziemnych kabli, potrzebnych do zrealizowania kompletnych projektów, układania kabli w wykopie otwartym i wewnątrz rur, wymiany kabli i rurociągów.

Dostępne modele:

Zdjęcia: