Narzędzia wiertnicze HDD

Dział handlowy

Mateusz Kałmucki
tel. +48 695 438 850
mateusz@mp-technik.com.pl

Dział techniczny

Paweł Łączniak
tel. +48 531 747 877
pawel@mp-technik.com.pl

Smar do żerdzi wiertniczych

Specjalna pasta na bazie miedzi i smarów stałych do gwintów i połączeń ruchomych przeciw zakleszczeniu i przeciw zapieczeniu do 1400°C. Pasta jest udoskonaloną, wysokotemperaturową pastą montażową, przeciwzapieczeniową, przeciwzakleszczeniową, przeciwzatarciową, odporną na ekstremalne naciski i obciążenia, bardzo wysokie temperatury i trudne warunki atmosferyczne.

smar_do_zerdzi_wiertniczych

Smar na bazie oleju o wysokiej lepkości z bardzo dużą zawartością mikrocząstek miedzi, grafitu i innych smarów stałych, które gwarantują właściwości przeciwzakleszczeniowe, antyzapieczeniowe, wysokociśnieniowe i antykorozyjne do 1400°C. Od 200oC olej bazowy stopniowo odparowuje, nie pozostawia spieków, osadów, nie zwęgla się. Wyjątkowa przyczepność, stabilność termiczna pozwala na długie okresy smarowania bez konieczności
interwencji.

Specjalna formuła zapewnia doskonałą przyczepność do powierzchni metali, gwarantuje wyjątkową stabilność termiczną, która umożliwia długą pracę bez potrzeby do smarowania lub wcześniejszego demontażu smarowanych elementów. Produkt bardzo łatwy w zastosowaniu na każdych powierzchniach zarówno gładkich i porowatych, gwintach, metalach, uszczelnieniach, itp. Bardzo ekonomiczny w użyciu.

Opakowania: Puszka 1kg x 6, Puszka 5kg, Puszka 18kg