Technologie bezwykopowe

Dział handlowy

Mateusz Kałmucki
tel. +48 695 438 850
mateusz@mp-technik.com.pl

Dział techniczny

Paweł Łączniak
tel. +48 531 747 877
pawel@mp-technik.com.pl

Maszyny do przecisków

Jeśli szukasz odpowiedniej maszyny przeciskowej do swojego przedsięwzięcia, warto polegać na wiedzy fachowej i wieloletnim doświadczeniu firmy MP-TECHNIK. Jesteśmy subdealerem firmy JL MASKINER w zakresie sprzedaży maszyn do przecisków marki HAMMERHEAD. Oferujemy szeroki asortyment urządzeń przeciskowych HammerHead. Znajdują one zastosowanie przy układaniu przewodów ciśnieniowych (wodociągów i gazociągów) oraz kabli prowadzonych bezpośrednio w gruntach lub w rurach osłonowych. Krety do przecisków nieustannie stosowane są na całym świecie, ze względu na swoją jakość oraz efektywność. Dla naszych klientów sporządziliśmy szczegółową charakterystykę oraz przedstawiliśmy doskonałe rozwiązania, spełniające wszystkie Twoje potrzeby.

HAMMERHEAD – standardowe maszyny


5161588612_39b9b71d3d_o

Narzędzia przeciskowe HammerHead są sprawdzonymi oraz precyzyjnymi produktami, znajdujące się w ofercie firmy MP-TECHNIK. Ważną zaletą, która wyróżnia nas od konkurencji jest ochrona oraz troska o Twoją inwestycję. Każde produkty HammerHead posiadają 2-letnią gwarancję.

Ponadto są one przystosowane do najcięższych warunków. Konstrukcję naszych maszyn podkreśla oryginalność i co najważniejsze, przystosowanie do terenu o różnym ukształtowaniu. Urządzenia przeciskowe typu kret cechują się nie tylko szybkością oraz  praktycznością, lecz również dzięki nowoczesnej myśli technologicznej są najbardziej bezpiecznym dostępnym zestawem produktów przeciskowych.

Jesteśmy bezkonurencyjni w obszarze wydajności naszych produktów. Wysoką skuteczność zapewniają pierścienie ślizgowe, które eliminują kontakt metalu z metalem, zmniejszając jego zużycie. Trwałość jest wynikiem kombinacji wielu znaczących czynników, dzięki którym otrzymujemy doskonałą odporność na ścieranie oraz niewiarygodnie niski współczynnik tarcia.

Maszyny przeciskowe typu kret zostały zaprojektowane również z myślą zwalczania zanieczyszczeń, mogących trafić do korpusu produktu. Eliminacja nieczystości ma na celu ułatwienie naszym klientom utrzymanie w czystości narzędzi HammerHead. Decydującym skutkiem będzie zwiększenie ogólnej produkcji oraz żywotności narzędzia.

Nasze maszyny przeciskowe posiadają opatentowany Power Port – funkcję obrotu wstecznego, który pneumatycznie blokuje narzędzie w biegu od przodu lub tyłu. Zapobiega to przypadkowej zmianie kierunku podczas przecisku. Jest to połączenie bezpieczeństwa i praktyczności. Dla nas to bardzo znaczące cechy, o którym często zapominają firmy, oferujące własne produkty.

HAMMERHEAD – aktywna głowica


kret_do_przeciskow

Przeciski HammerHead Mole z aktywną głowicą są skutecznymi oraz niezbędnymi maszynami, które zostały zaprojektowane z myślą o wysokim poziomie efektywności oraz dużej żywotności. Dzięki naszym narzędziom możliwa staje się praca w niesprzyjających warunkach gruntowych. Active Head zostały wyposażone w system podwójnego uderzenia, która wykorzystuje początkową siłę do zwiększenia produkcji w trudnych glebach, takich jak bruk lub twarda glina.

Wymienne pierścienie ślizgowe są znaczącą zaletą, za którą znajduje się szereg udogodnień. Element ten zapewnia dłuższą żywotność i stały poziom wydajności.

Narzędzia przeciskowe Active Head są dostępne w wersjach o średnicach 2, 2.5, 3 oraz 3,5 in (50, 65, 75 i 89 mm).

HAMMERHEAD – głowica CATAMOUNT™


urzadzenie_do_wykonywnania_przejsc_pod_drogami

Narzędzia przeciskowe Catamount stały się wyznacznikiem najnowszej technologii urządzeń przeciskowych. Jest to innowacja maszyna, która jako pierwsza posiada pneumatyczną głowicę do przekłuwania, znajdująca zastosowanie zarówno w twardych jak i miękkich glebach  Ponadto głowica jest napędzana powietrzem, które ponownie ją ustawia, eliminując potrzebę stosowania mechanicznych sprężyn, które są częstym źródłem awarii w konstrukcjach narzędzi przeciskowych.

kret_przecisk_glowica

ZDJĘCIA


FILMY