Ergetyka i telekomunikacja

Dział handlowy

Mateusz Kałmucki
tel. +48 695 438 850
mateusz@mp-technik.com.pl

Dział techniczny

Paweł Łączniak
tel. +48 531 747 877
pawel@mp-technik.com.pl

Agregaty prądotwórcze PRAMAC

Firma PRAMAC, założona w 1966 roku przez rodzinę Campinoti, wytwarza i sprzedaje produkty z zakresu urządzeń mocy i techniki magazynowej głównie pod markami Pramac i Lifter by Pramac. Firma, której siedziba mieści się w prowincji Siena we Włoszech, dzieli swoją działalność na dwie główne kategorie: urządzenia mocy i technika magazynowania.

agregaty_pradotworcze_mp_technik

URZĄDZENIA MOCY


W dziedzinie wytwarzania energii elektrycznej, PRAMAC oferuje rozwiązania dla każdego rodzaju zastosowań – od przenośnych agregatów prądotwórczych wykorzystywanych głownie do celów budowlanych do agregatów stacjonarnych wykorzystywanych do przemysłowego zaopatrzenia w energię elektryczną, od agregatów przeznaczonych do podłączenia jako awaryjne źródło zasilania po urządzenia przeznaczone do pracy ciągłej.

AGREGATY PRZENOŚNE


Dział urządzeń przenośnych odpowiada na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i użytkowników hobbystycznych, oferując szeroką gamę produktów obejmującą agregaty prądotwórcze, motopompy, myjki wysokociśnieniowe i agregaty spawalnicze. Jakość, wydajność i trwałość produktów jest osiągana poprzez zastosowanie nowoczesnych technik projektowania i produkcji, przy jednoczesnym przestrzeganiu międzynarodowych norm dotyczących poziomu hałasu i zanieczyszczenia środowiska.

AGREGATY STACJONARNE


Dział urządzeń stacjonarnych obejmuje szeroką gamę agregatów prądotwórczych o mocy do 3360 kVA, przeznaczonych do użytku w rozmaitych obszarach działalności takich jak przemysł, medycyna, telekomunikacja, usługi budowlane i rentalowe. Agregaty są dostępne w wersjach otwartych, kontenerowych i zabudowanych, dźwiękoszczelnych. Ze względu na historyczne postrzeganie wpływu paliw gazowych na trwałość silników, ich sposób reakcji na podłączone obciążenie, unikano stosowania tego rodzaju paliw dla komercyjnego i przemysłowego zasilania awaryjnego. Taka sytuacja nie ma już miejsca odkąd PRAMAC oferuje nie tylko szeroką gamę agregatów zasilanych gazem (napędzanych przez silniki GENERAC o zapłonie iskrowym, zoptymalizowanych pod względem wydajności i zdolności reagowania na zmiany obciążenia), lecz jest także w stanie dostarczyć urządzenia, w których źródło zasilania stanowi etanol lub biodiesel.

NAJBARDZIEJ POPULARNE MODELE WŚRÓD AGREGATÓW PRZENOŚNYCH


agregaty_pradotworcze (1)
agregaty_pradotworcze (2)

PREZENTACJA FIRMY