Sprzedaż i wynajem wciągarek kablowych

Hydrauliczne wciągarki linowe służą zarówno do układania linii napowietrznych i podziemnych. Posiada zamknięty obwód hydrauliczny oraz regulację prędkości w obu kierunkach obrotu.
Maszyny wyposażone są w hamulec hydrauliczny ujemny z napędem automatycznym (negative brake) oraz dynamometr do automatycznego sterowania uciągu.

Wciągarki są na homologowanym podwoziu z możliwością rejestracji drogowej. Bęben na linę wyposażony jest w automatyczny nawijacz dostosowany do szpul o średnicy zewnętrznej 1.100 i 1.400 mm. Przedni stabilizator mechaniczny z regulowaną wysokością.

Nasz zaawansowany technicznie ciężki sprzęt stanowi nieodzowne wsparcie na etapie procesu konstrukcyjnego sieci wysokiego napięcia oraz ich konserwacji. Udzielamy wszelkich instrukcji dotyczących bezpiecznego i fachowego wykorzystania naszych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

DOSTĘPNE SĄ NASTĘPUJĄCE MODELE:

1/ Wciągarka kablowa o sile ciągu 1 tona
2/ Wciągarka kablowa o sile ciągu 2 tony
3/ Wciągarka kablowa o sile ciągu 3,5 tony
4/ Wciągarka kablowa o sile ciągu 4 tony
5/ Wciągarka kablowa o sile ciągu 5 ton
6/ Wciągarka kablowa o sile ciągu 8 ton
7/ Wciągarka kablowa o sile ciągu 10 ton

 

Długość liny jest indywidualna i może wynosić aż 2000 m. Nasze wciągarki można wykorzystać do linii napowietrznych oraz podziemnych kablowych!

Istnieje możliwość wynajmu wciągarki. Szczegółowa oferta dostępna jest na zapytanie.

0 Comments